Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

FAQ

,,Motýlik"

Kde sa nachádza Škôlka Motýlik?

Jasle a škôlka Motýlik sa nachádza vo vilovej štvrti priamo v Horskom parku na Búdkovej ul. č. 50. Je vo veľkom rodinnom dome, v ktorom si každá veková skupina detí nájde svoje miesto.

 

Čo všetko ponúka ,,Motýlik"?

,,Motýlik" ponúka deťom počas celého dňa mnoho podnetov na ich vzdelávanie a výchovu. Ponúkame zahraničnú lektorku anglického jazyka, vlastnú záhradu, kuchyňu, wellness (vnútorný bazén, sauna), telocvičňu a v poobedných hodinách krúžky pod dozorom profesionálov. Tieto krúžky sú určené taktiež aj pre detičky, ktoré nechodia do nášho zariadenia. Momentálne zaraďujeme do výchovného programu native spekra AJ počas celého týždňa a informatiku. Pomocou interaktívnej tabule sa deti môžu vzdelávať v rôznych oblastiach (doprava, zvieratá, ovocie, zelenina, príprava pre predškolákov).

 

Kedy je zápis v jasliach a v škôlke a od koľko rokov môže k vám dieťa nastúpiť?

Do jasličiek a  kôlky je možné nastúpiť počas celého roku. Zariadenie je pre všetky detičky vo veku od 1,5 roka do 6 rokov a pre deti s odloženou školskou dochádzkou.

 

Má zariadenie vlastnú záhradu alebo chodíte do Horského parku?

Zariadenie má vlastnú záhradu veľkú cca. 1.000 m2. V záhrade máme len certifikované preliezky ako napríklad domček so šmýkľavkou, loď, lanovku, trampolínu a veľa ovocných stromov. Našu záhradu voláme ,,Malý raj". V jarných mesiacoch by mal pribudnúť aj skleník.

 

Aký je personál v zariadení?

V našom zariadení pracuje výlučne pedagogicky vzdelaný personál. Členom nášho kokektívu je aj detská psychologička, ktorá je so všetkými deťmi v každodennom kontakte. Pani učiteľky vytvárajú v škôlke príjemnú rodinnú atmosféru, aby každé dieťa pociťovalo odlúčenie od svojich rodičov čo v najmenšej miere.

  

Aký je max. počet detí v triede?

Deti sú rozdelné do skupín podľa veku. Máme štyri skupiny max. po 10 detí. Záleží nám na tom, aby sa mohla pani učiteľka individuálne venovať každému dieťaťu. Pri plnom počte detí, bude mať každá pani učiteľka pridelenú aj asistentku.

 

Dá sa parkovať pred zariadením?

Pred našim zariadením nie je problém zaparkovať. Nachádzame sa na hlavnej ceste, avšak pred domom je niekoľko miest na parkovanie.

 

 

  

 

    


 

dnes je: 17.6.2019

meniny má: Adolf

podrobný kalendár

webygroup
English version

897740

17.6.2019
Hľadať
ÚvodÚvodná stránka